Data: 29-30.05.2021 / Godzina: Sobota 10:00-15.30 Niedziela 8:00-12:00 / Miejsce: Prana szkoła jogi

Ashtanga Vinjasa Joga

warsztat z Basią Lipsą-Larsen
Wyjątkowe wydarzenie na Śląsku.

Zapraszamy z całego serca na spotkanie z Basią Lipską-Larsen.
To będzie niesamowite spotkanie.
Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę Ashtanga jogi z doświadczoną nauczycielką, prekursorką ashtanga jogi w Polsce – Basią Lipską Larsen – autoryzowaną przez instytut KPJAYI w Mysore.
Basia przyjeżdża do nas na dwa dni warsztatu, zatem będzie mnóstwo czasu na pytania i spokojny warsztat.
 
 
PLAN WARSZTATU:
SOBOTA
10:00-12:00 Prowadzona pierwsza seria i pranayama
12:30-15:30 Technika
NIEDZIELA
8:00-10:00 Prowadzona druga seria (z technika)
10:30-11:30 Rozmowa

Basia Lipska-Larsen

Nauczyciel ashtanga yogi

Mama, żona, artystka(MFA), certyfikowana instruktorka jogi, autorka, projektantka i modelka. Urodziła się w Polsce, wychowała w Kanadzie i mieszkała w Japonii, zanim osiedliła się w Oslo w 2009 roku. Ikona jogi w Polsce i Japonii, znana na całym świecie ze swoich płyt DVD, książek, sztuki inspirowanej jogą oraz programów szkoleniowych promujących jogę i zdrowy tryb życia
Basia praktykuje Ashtanga Yoga od 2000 roku, w latach 2000-2008 co roku podróżowła do KPJAYI w Mysore w Indiach. Praktykowała również pod okiem Davida Swensona (Ashtanga Yoga) i Shandor Remete (Shadow Yoga) oraz Uma Dinsmore Tuli (joga prenatalna).
Joga jest centrum jej działań od prawie dwóch dekad, czego rezultatem są kreatywne projekty jogi, od kierownictwa artystycznego, choreografii, ilustracji po performans. Stworzyła i opracowała programy szkoleniowe oraz przeprowadziła liczne kursy i warsztaty. W latach 2015-2020 była zaangażowana w rozwój HiYoga oraz SATS – największej sieci fitness w Skandynawii jako Yoga Product Manager i Master Trainer. Jest twórcą projektów związanych z jogą, takich jak opracowywanie i prowadzenie programów szkolenia nauczycieli jogi, tworzenie i wykonywanie sekwencji / ruchów jogi oraz reżyserowanie projektów medialnych. Obecnie uczy i mieszka w Polsce.