Data: 28.05.2021 / Godzina: 10:00-14.00 / Miejsce: Prana szkoła jogi

Aerial joga - warsztat wzmacniający

Magda Ceglarek, Ania Krachało
Miło nam jest oddać w Wasze ręce dziesiąty już warsztat z AERIAL JOGI w naszej szkole!! Tym razem będziemy wzmacniać mięśnie grzbietu i odrobinę pracować nad miękkością i gibkością kręgosłupa 🙂
To nie lada wydarzenie, dlatego z ogromną radością w sercu zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Magdą Ceglarek i Anią Krachało.
Aerial joga – to połączenie jogi, czucia i umiejętności korzystania z dobrodziejstwa grawitacji, pracy z balansem, stretchingu, tańca i akrobatyki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń z użyciem chusty – wiszącego materiału, który służy do wsparcia masy ciała. Materiał pomaga w rozluźnieniu, ułatwia wykonywanie ćwiczeń, pozwala na głębsze rozciąganie, jest podporą do pozycji odwróconych. Podwieszenie ciała kilka centymetrów nad ziemią uwalnia napięcie z mięśni i kości.
🌸 Warsztat będzie podzielony na części:
➡️10.00 – 12.00 Wzmacnianie mięśni głębokich ciała
➡️12.00 – 12.30 przerwa na kawę
➡️12.30 – 13.30 Praca z wygięciem
➡️13:30-14:00 Relaks w chustach i koncert mis tybetańskich oraz gongów
 
A w przerwie zapraszamy na wspólną kawę wg pięciu przemian i wegańskie słodkości 🙂 – koniecznie zabierz ze sobą kubek oraz talerzyk.
W związku z ograniczoną liczbą uczestników przed wpłatą prosimy skontaktuj się z Nami w celu potwierdzenia wolnego miejsca 🙂
Zapraszamy do Szkoły Jogi Prana.

Magdalena Ceglarek

Nauczyciel jogi dynamicznej o i aerial jogi

Szczęśliwa mama i żona, na co dzień zajmująca się groomingiem. Od dziecka związana była z ruchem – taniec towarzyski, jazda konna oraz basen. W 2014 roku swoją przygodę z jogą zaczęła z powodów zdrowotnych, trafiając na zajęcia prowadzone przez Anię Krachało. Po 4 latach praktyki ukończyła ukończyła Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w Katowicach pod okiem Pawła Kamińskiego. Od tego czasu bierze udział w licznych warsztatach między innymi u Beaty Darowskiej, Krystiana Mesjasza czy Mateusza Dekera. W 2019r odbyła wymarzoną podróż do Indii na Goa żeby uczyć się pod okiem wspaniałego nauczyciela jakim jest Balu Thevar. Magda w naszej szkole prowadzi zajęcia z jogi dynamicznej, jej pasja i zaangażowanie wciąż rośnie, jest osoba pełna energii oraz wielką optymistką. Joga odkrywa przed nią nieograniczone możliwości pracy nad sobą na poziomie fizycznym oraz mentalnym.

Ania Krachało

Nauczyciel ashtanga jogi o i aerial jogi

w życiu prywatnym szczęśliwa kobieta, mama i żona wspaniałych mężczyzn. Od dziecka związana była z ruchem, tańczyła w zespole tańca nowoczesnego. Jogę, jako styl życia w sercu miała od zawsze. Na regularne zajęcia trafiła w 2005 roku, tuż po powrocie ze studiów do rodzinnego miasta. Tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Hatha Joga uzyskała na AWF Katowice pod okiem Janusza Szopy. Jednak spotkanie z z ashtanga jogą zmieniło jej życie. Ania odnalazła w tej metodzie medytację, pracę z oddechem, płynność oraz jej terapeutyczną moc. Od 9 lat podróżuje do Indii, aby wciąż być uczniem hinduskiego nauczyciela i przyjaciela Balu Thevar. Joga jest dla niej sposobem życia, nie asanami zwinnie wykonywanymi na macie. Weganka, ekolożka, w wolnych chwilach również fotograf. Od 10 lat dzieli się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem z ashtanga jogi. Współtworzy ogólnopolski portal o jodze BosoNaMacie.pl