Data: 12.02.2022  / Godzina: 12:00-17.00 / Miejsce: Prana szkoła jogi

Mapa marzeń - umowa z losem

Ewa Lewandowicz
„Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”. Richard Bach.
⭐️ MAPA MARZEŃ-UMOWA Z LOSEM
Mapa to niezwykle narzędzie wykorzystywane przez psychologów, które pomaga skutecznie realizować cele. Język obrazów pozwala nam także znaleźć drogę do nas samych, zmienić ograniczające przekonania, uwierzyć w siebie i swoją moc. To czego pragniemy jest w zasięgu naszego wzroku, ale często nie wiemy, dlaczego tak trudno nam po to sięgnąć.
Kreując nasze cele, wzrasta nasza uważność ,otwieramy umysł na dostrzeganie nowych szans i możliwości. Mapa pozwala wyciągnąć z zakamarków myśli to, co naprawdę dla nas ważne. Dzięki technikom wizualizacyjnym zaprogramujemy na nowo swój mózg W myśl zasady- energia podąża za uwagą.
Napiszmy więc razem swoją opowieść.
Mapa pomogła w życiu wielu ludziom. Pomoże też Tobie.
⭐️ Warsztat poprowadzi Ewa Lewandowicz
Od dziecka pasjonował ją człowiek i to co niewidzialne i głęboko ukryte…Ewa sięga w głąb programów ukrytych w podświadomości człowieka, z których rzadko zdajemy sobie sprawę. Od kilku lat prowadzi warsztaty rozwojowe i terapie indywidualne. W swojej pracy wykorzystuje wiedze z różnych zakątków świata. Jest absolwentką kursu Recall Healing (totalnej Biologii). Pracuje z emocjami człowieka i wykorzystuje techniki chirurgii fantomowej. Jej podróż wewnętrzna miała miejsce podczas zdobywania Kilimandżaro i trwa do dziś.