Data: 4.03.2021 / Godzina: 19:45-21.15 / Miejsce: Prana szkoła jogi

Kurs Hatha jogi od podsaw

prowadzi Grażyna Kapturska
Czujemy ogromną radość w sercu, iż możemy nareszcie przedstawić Wam zupełnie nowy KURS jogi w naszej szkole 🙂
Grażyna Kapturska obejmie opiekę nad wami i ze swoją łagodnością oraz czujnym okiem podzieli się wiedzą na temat podstaw Hatha jogi.
To doskonały moment dla każdego z Was, kto ma ogromną ochotę zacząć swoją przygodę z łagodniejszą formą jogi, aniżeli ashtanga joga.
 
Kurs przede wszystkim pomoże Ci w nauce podstawowych asan (pozycji jogicznych), ale oprócz tego poznasz podstawowe techniki oddechowe w jodze, a także odrobinę teorii o funkcjonowaniu Twojego organizmu, co pomoże Ci spojrzeć na swoje ciało, jak na jedną całość.
🍂DO KOGO KIEROWANY JEST KURS?
Kurs przede wszystkim kierowany jest do osób całkowicie początkujących, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z systemem hatha jogi. Kurs jest przeznaczony także dla osób praktykujących jogę od niedawna, które chcą zgłębić techniki wykonania podstawowych pozycji, poczuć się w nich pewniej, aby ze spokojem w sercu kontynuować swoją przygodę z jogą.
Wszelkie kontuzje i niedyspozycje prosimy zgłosić wcześniej nauczycielowi.
🍂PROGRAM KURSU:
KURS pomoże Ci zgłębić podstawowe pozycje, począwszy od pozycji stojących, siedzących, skrętnych i odwróconych a także techniki relaksacji.
 
🍂CZAS TRWANIA KURSU:
Kurs będzie trwał przez dwa miesiące (marzec, kwiecień).
Zaczynamy 4 marca (czwartek) o godzinie 19:45.
Kurs będzie obejmował 9 spotkań po 1,5 godziny każde.

Zajęcia odbywają się w pełni wyposażonej sali, dla osób nie posiadających własnym mat – dostępne maty szkolne, dezynfekowane po każdorazowym użyciu.
W ramach kursu, każdy może wziąć 2 razy bezpłatnie udział regularnych zajęciach w szkole.Zapraszamy Was gorąco na to niesamowite spotkanie.

Grażyna Kapturska

Nauczyciel hatha jogi, pilatesu oraz zajęć taneczno-ruchowych

Na co dzień jest troskliwą mamą i żoną, a wieczorami instruktorem pilatesu, hatha jogi i zajęć taneczno-ruchowych. Niepoprawna optymistką, która swoim uśmiechem i radosnym usposobieniem potrafi rozpromienić każdego. Grażynki przygoda ze sportem zaczęła się bardzo wcześnie – w szkole podstawowej trenowała bowiem gimnastykę artystyczną, później tańczyła w grupie tanecznej oraz pływała. Ukończyła kurs instruktorski fitness, dzięki któremu zaczęła prowadzić zajęcia aerobiku, zumby oraz pilatesu. W 2018 roku ukończyła Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w Katowicach pod okiem Pawła Kamińskiego. Od tego czasu nieustannie bierze udział w licznych warsztatach między innymi u Beaty Darowskiej, Krystiana Mesjasza. Na jej zajęciach można się zrelaksować, rozładować stres, a do tego wzmocnić ciało i uwolnić z niego nagromadzone napięcia.