Data: 20.03.2021 / Godzina: 10:00-15.30 / Miejsce: Prana szkoła jogi

Ashtanga vinjasa joga bez kontuzji

warsztat z Beatą Darowską
To już po raz 6, Beata Darowska – wspaniały nauczyciel ashtanga jogi, cudowny człowiek i chodząca inspiracja — odwiedzi Szkołę Jogi PRANA.
Tym razem zapraszamy absolutnie wszystkich na to spotkanie, zajmiemy się bowiem praktyką ashtanga vinjasa jogi bez kontuzji.
Każdy z Nas wielokrotnie zadawał sobie pytanie, czy ta praktyka może być dla mnie bezpieczna? Przecież nie jestem rozciągnięty/rozciągnięta? A co z moimi przebytymi kontuzjami? Nie zrobię sobie krzywdy? Przecież część asan wygląda na bardzo wymagające.
Praktyka ashtanga jogi może być dla każdego, może być bezpieczna i o tym bezpieczeństwie powiemy sobie właśnie na tym spotkaniu.
Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych praktyką niezależnie od stopnia zaawansowania.
 
 
Zapraszamy 20 marca, mamy jak zwykle 3 bloki:
1. Pierwsza Seria Prowadzona z elementami Drugiej
2. Ashtanga Vinyasa Yoga bez kontuzji- część teoretyczna
3. Technika wykonania wybranych pozycji z Pierwszej i Drugiej Serii
 
Zapraszamy Was gorąco na to niesamowite spotkanie.

Beata Darowska

Nauczyciel ashtanga yogi

Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.
Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.