Czakra serca

60,00 

Czakra serca – Czakra serca umiejscowiona jest w okolicy serca, symbolizuje ją kwiat lotosu z dwunastoma płatkami i kolorami zielonym, złotym i różowym. Odpowiada ona za poczucie bezwarunkowej miłości, udane relacje z innymi, łatwość przebaczania, wrażliwość na piękno, przyzwalanie sobie na dawanie i branie z radością. Ogromny wpływ na tę czakrę mają nasze myśli z obszaru tematów o miłości, przebaczaniu i relacji z innymi. Dobrze zharmonizowana czakra serca wzmacnia serce, układ krążenia, dotlenia skórę i wzmacnia układ odpornościowy na tyle, że nie groźne mu wirusy i bakterie. Dzięki odpowiedniej pracy czakry serca, nasz oddech jest regularny i lekki, a sen spokojny i dający wytchnienie.

 

Zapach:
róża
– Jest olejkiem oczyszczającym, regulującym i tonizującym, szczególnie cennym w przypadku osłabienia mięśni macicy. Oprócz somatycznego oddziaływania olejek eteryczny różany jest również nieocenionym wsparciem w  aspektach psycho-emocjonalnych. Jest to łagodny, ale skuteczny środek antydepresyjny. Pomaga  przy wszelkich kłopotach emocjonalnych wiążących się z zaburzeniami seksualnymi u kobiet i cyklem rozrodczym.

bergamotka – Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, poprawia nastrój i uspokaja, działa relaksująco oraz przeciwstresowo.

melisa – Olejek melisowy podczas aromaterapii odpręża umysł oraz ciało. Przynosi zadowolenie oraz uczucie spokoju. Stosowany przy aromaterapii na wieczór zapewnia lepszy wypoczynek i odprężenie. Może być stosowany przed sytuacjami stresującymi sytuacjami, by się odprężyć i zmniejszyć napięcie.

 

Sposób palenia świecy – Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.
Świeca wykonana przez polską przedsiębiorczynię, zawiera drewniany knot, który podczas palenia „strzela”, dając dźwięk spalanego w kominku drzewa.
Etykieta zaprojektowana przez nauczycielkę ze Szkoły Jogi Prana – Martę Salczyńską-Oleś

Świeca zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 180 ml, nie kopci się ani nie dymi.

Pal ją dla swojej przyjemności za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

I pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • Trzymaj ją z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pozostawiaj zapalonej bez nadzoru
  • Pamiętaj, że słoik zrobi się ciepły podczas jej palenia
  • Umieszczaj ją na bezpiecznej i stabilnej powierzchni
  • Zapaloną świecę trzymaj z dala od przeciągów, klimatyzatorów, wentylatorów sufitowych