Czakra sakralna

60,00 

 

Zapach:
drzewo sandałowe – zapach drzewa sandałowego ma właściwości uspokajające i relaksacyjnePoprawia sen i redukuje poziom stresu, mówi się nawet, że potrafi przeciwdziałać depresji. Uważa się również, że nuty sandałowe mogą działać seksualnie pobudzająco.

ylang ylang – w aromaterapii jest używany w celu zmniejszenia napięcia i stresu oraz promowania pozytywnego nastawienia. Jest on również znany jako skuteczny afrodyzjak. Może również pomóc łagodzić suchą, swędzącą skórę i ma silne działanie antyseptyczne. Ponadto wywołuje uczucie głębokiego, ospałego spokoju, który może rozproszyć napięcie i stres.

Sposób palenia świecy – Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.
Świeca wykonana przez polską przedsiębiorczynię, zawiera drewniany knot, który podczas palenia „strzela”, dając dźwięk spalanego w kominku drzewa.
Etykieta zaprojektowana przez nauczycielkę ze Szkoły Jogi Prana – Martę Salczyńską-Oleś

Świeca zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 180 ml, nie kopci się ani nie dymi.

Pal ją dla swojej przyjemności za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

I pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • Trzymaj ją z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pozostawiaj zapalonej bez nadzoru
  • Pamiętaj, że słoik zrobi się ciepły podczas jej palenia
  • Umieszczaj ją na bezpiecznej i stabilnej powierzchni
  • Zapaloną świecę trzymaj z dala od przeciągów, klimatyzatorów, wentylatorów sufitowych

Czakra sakralna – Zlokalizowana jest ona w dolnej części kręgosłupa ( genitalia, kość krzyżowa, biodra). Wspiera aspekty zdrowia emocjonalnego i fizycznego oraz reguluje wiele płynów w organizmie, od narządów płciowych, przez pęcherz moczowy, po nerki. Czakra sakralna jest związana z relacjami międzyludzkimi. Może ona wspierać zdrowe związki, pomagając w tworzeniu intymnych relacji i zdrowych granic. Przywrócenie równowagi w czakrze sakralnej z kolei przywróci równowagę w związkach. Harmonizuje naszą seksualność i namiętność, a także kreatywność, twórczość, otwartość i radość wobec życia.czakry w naszym ciele są nadnercza.