Czakra podstawy

60,00 

Czakra podstawy – zlokalizowana jest ona u podstawy kręgosłupa (w splocie krzyżowo-guzicznym). Uważa się ją za podstawę naszego systemu energetycznego, odpowiadającą pośrednio za przepływ energii do wszystkich innych czakr. Czakra podstawy odpowiada też za naszą życiodajną energię, chęć do życia i działania, zadowolenie z siebie, poczucie szczęścia, bezpieczeństwa i ugruntowania. Organem wewnętrznym odpowiedzialnym za wydzielanie energii tej czakry w naszym ciele są nadnercza.

 

Zapach:
lawenda
– Związki aromatyczne, zawarte w olejku lawendowym, wpływają tonująco na układ nerwowy. To oznacza, że zapach tego olejku uspokaja, łagodzi skutki stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego, ułatwia zasypianie.
paczula – wzmacnia i reguluje system nerwowy. Stosuje się go w leczeniu depresji i wszelkich dolegliwości wynikających z przewlekłego stresu.

 

Sposób palenia świecy – Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.
Świeca wykonana przez polską przedsiębiorczynię, zawiera drewniany knot, który podczas palenia „strzela”, dając dźwięk spalanego w kominku drzewa.
Etykieta zaprojektowana przez nauczycielkę ze Szkoły Jogi Prana – Martę Salczyńską-Oleś

Świeca zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 180 ml, nie kopci się ani nie dymi.

Pal ją dla swojej przyjemności za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

I pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • Trzymaj ją z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pozostawiaj zapalonej bez nadzoru
  • Pamiętaj, że słoik zrobi się ciepły podczas jej palenia
  • Umieszczaj ją na bezpiecznej i stabilnej powierzchni
  • Zapaloną świecę trzymaj z dala od przeciągów, klimatyzatorów, wentylatorów sufitowych