Czakra korony

60,00 

Czakra korony –  jest to siódma, ostatnia z mieszczących się w naszym ciele czakr. Jej miejsce znajduje się tam, gdzie niegdyś królowie nosili swoje korony – na czubku głowy czyli na szczycie naszej czaszki. Wpływa na funkcje mózgu, w tym inteligencję, koncentrację i pamięć.

Zapach:
kadzidłowiec –
ma właściwości uspokajające, poprawiające nastrój i zwalczające stres. W praktykach duchowych zapach kadzidła wzmacnia zarówno intuicję, jak i duchowe połączenie.

neroli  – mówi się, że podczas jego wdychania uwalnia składniki, które pomagają zmniejszyć stres i niepokój, ponieważ pobudza mózg do uwalniania serotoniny i obniżania poziomu kortyzolu. Ponadto, jego uspokajające właściwości pomagają w spokojnym śnie, dlatego warto stosować go przed snem.

jodła  – działa pobudzająco i odświeżająco na zmęczony umysł. Usuwa objawy zmęczenia, wyczerpania nerwowego i nerwobóle.

 

Sposób palenia świecy – Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.
Świeca wykonana przez polską przedsiębiorczynię, zawiera drewniany knot, który podczas palenia „strzela”, dając dźwięk spalanego w kominku drzewa.
Etykieta zaprojektowana przez nauczycielkę ze Szkoły Jogi Prana – Martę Salczyńską-Oleś

Świeca zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 180 ml, nie kopci się ani nie dymi.

Pal ją dla swojej przyjemności za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

I pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • Trzymaj ją z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pozostawiaj zapalonej bez nadzoru
  • Pamiętaj, że słoik zrobi się ciepły podczas jej palenia
  • Umieszczaj ją na bezpiecznej i stabilnej powierzchni
  • Zapaloną świecę trzymaj z dala od przeciągów, klimatyzatorów, wentylatorów sufitowych