Czakra gardła

60,00 

Czakra gardła – znajduje się wewnątrz szyi. Tradycyjnie jest przedstawiana jako otwarty lotos o 16 płatkach, w którym znajduje się koło reprezentujące księżyc w pełni. Na poziomie fizycznym jest powiązany z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, gardłem, krtanią, tchawicą, głosem i  mową ciała. Ten ośrodek jest odpowiedzialny także za kreatywne działania i ekspresję twórczą, jak malowanie, pisanie czy śpiewanie.

Zapach:
szałwia
– olejek z szałwii może być skutecznym wspomagaczem przy leczeniu osób cierpiących na depresję, żyjących w permanentnym stresie, czy nerwowych. Działanie olejku jest ściśle związane z dopaminą, hormonem dobrego samopoczucia. Aromaterapia wykorzystuje moc zapachu, aby uspokoić umysł i zmniejszyć uczucie niepokoju. Układ węchowy bezpośrednio wpływa na tę część mózgu, która reguluje emocje.

eukaliptus – Wdychanie oparów czystego olejku eukaliptusowego może wspomagać zdrowy układ oddechowy i odpornościowy, udrażniać zatoki, łagodzić katar oraz zmniejszać ból głowy. Eukaliptus jest energetyzujący, pobudzający i wzmacniający, a jednocześnie odpręża i łagodzi napięcie.

 

Sposób palenia świecy – Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.
Świeca wykonana przez polską przedsiębiorczynię, zawiera drewniany knot, który podczas palenia „strzela”, dając dźwięk spalanego w kominku drzewa.
Etykieta zaprojektowana przez nauczycielkę ze Szkoły Jogi Prana – Martę Salczyńską-Oleś

Świeca zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 180 ml, nie kopci się ani nie dymi.

Pal ją dla swojej przyjemności za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

I pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • Trzymaj ją z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pozostawiaj zapalonej bez nadzoru
  • Pamiętaj, że słoik zrobi się ciepły podczas jej palenia
  • Umieszczaj ją na bezpiecznej i stabilnej powierzchni
  • Zapaloną świecę trzymaj z dala od przeciągów, klimatyzatorów, wentylatorów sufitowych