Data: 05-07.03.2021 / Godzina: 10:00-16.00 / Miejsce: Nieprześnia

Moc Kobiety

warsztat rozwojowy

Dla kogo jest warsztat?

Dla kobiet, które chcą na nowo odkryć swoją żeńską energię.

Zapraszamy Cię na KOBIETO na warsztat rozwojowy. Nieważne, ile masz lat, jakie studia skończyłaś. Nie jest ważne, czy posiadasz dzieci, czy nie. Warsztat ma nas przybliżyć do siebie, a nie oceniać „jakość” Twojej kobiecości.

Żyjemy w świecie, w którym wiele kobiet zgubiła swoją kobiecość na swojej drodze życia i drodze zawodowej. Wiele kobiet zmuszonych jest by funkcjonować w „świecie męskim” by móc realizować się zawodowo i osiągać swoje cele. Na naszej podróży bohaterki, przychodzi moment, kiedy zaczynamy tęsknić za naszą kobiecością. I właśnie z myślą o takich kobietach powstał ten warsztat.

Zamarzyło nam się spotkanie z wyjątkowymi kobietami, które wspólnie z nami, będą kroczyć po nowej ścieżce swojego życia, po ścieżce do swojej kobiecości.

Dla każdej z nas będzie miała inny wymiar, będziemy podążać po niej w zgodzie ze sobą, odkrywając pochowane na dnie swojego serca pasje, marzenia. 
Będzie łagodna praktyka jogi, będzie seans joga nidry, ćwiczenia w oparciu o pracę z ciałem metodą Aleksandra Lowena, będzie przepyszne jedzenie, będzie czas na kobiecą sesję zdjęciową, będzie wspólny czas, w którym będziemy docierać do naszych marzeń, do pragnień, które schowałyśmy gdzieś w zakamarkach naszych serc.
Będziemy budować zaufanie do siebie i rozluźniać ciało.
Jesteśmy przekonane, każda z nas wyjedzie z tego warsztatu z innymi odczuciami.

Czekają na Ciebie niezapomniane chwile.

Zajęcia zostały ułożone, aby dać Ci swobodę i wypoczynek, przy jednoczesnej pracy nad poszukiwaniem siebie. Będziemy w przerwach dużo rozmawiać, abyś nie wyjechała z warsztatu z nurtującymi Cię kwestiami.

 

Miejsce warsztatu:

Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw.

Wyjątkowy urok Pogórza Karpackiego, piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera sprawiają, że Nieprześnia 1 to dobre miejsce do rozpoczęcia zupełnie nowego etapu w Twoim kobiecym życiu.

 

Wyżywienie:

Jedzenie będą przygotowywać kobiety z Nieprześni. w oparciu o zdrowe i lokalne produkty. Będzie szwedzki stół, abyś mogła swobodnie dobierać potrawy według własnych upodobań kulinarnych. Żywienie w 100% wegetariańskie, ale mamy prośbę. Jeśli cierpisz na nietolerancje pokarmowe, zgłoś nam koniecznie, dla Ciebie ustalimy indywidualne potrawy.

 

Grupa:

Grupa liczyć będzie maksymalnie 20 kobiet. 
Jesteśmy przekonane, że energia, jaką wniesie każda z nas w ten warsztat stworzy niezapomniane chwile dla Was i dla Nas.

 

Plan warsztatu:

Piątek

17:00 przyjazd i zakwaterowanie

19:00 – kolacja

20:00 – wieczór zapoznawczy

W tym czasie chcemy się Tobie przedstawić, opowiedzieć o sobie, i z zaangażowaniem posłuchać Twojej historii.
Przedstawimy Ci też naszą propozycję warsztatu.

Sobota
7:30 – poranny rozruch ćwiczeniami oddechowymi

9:00 – 10:00 – śniadanie, kawa, pyszne ciasto

11:00 – 13:30 – warsztat emocje w ciele – uziemienie + 1 sesja zdjęciowa

14:00 – obiad

15:00 – 17:00 czas dla siebie. Prosimy o napisanie z serca odpowiedzi na pytania, które dostaniesz na kartkach

17:00 – 19:00 – Bliżej siebie- warsztat w oparciu o zadanie poobiednie

19:30 – kolacja

20:00 – krótki seans mis tybetańskich i seans joga nidry

Niedziela

7:30 – poranny rozruch z ćwiczeniami oddechowymi

9:00-10:00 – śniadanie, kawa,i znów pyszne ciasto

11:00 – 13:30 – warsztat Wpływ jogi na proces odnajdywania kobiecości – prana z miednicą

14:00 – obiad

15:00 – 17:00 – druga sesja zdjęciowa

Magdalena Daniłoś

Kobieta wysoko wrażliwa, która piszę bloga oraz prowadzi cotygodniowe spotkania live w obszarze samopoznania. Przez lata jako marketer i szkoleniowec pracowała z największymi markami w Polsce, by przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje się przestrzeń na zadbanie o siebie. By być w nieustającym kontakcie ze sobą medytuje, uprawia jogę i praktykuje uważność. Kocha czytać książki i ciągle się rozwijać. Jest w drodze do uzyskania uprawnień coacha. Sama o sobie mówi, że chce dawać ludziom impuls do poznawania siebie poprzez wrażliwość, odwagę i bycie tu i teraz.

Ania Krachało

Szczęśliwa Kobieta, mama 4 letniego Franka, kochająca żona. Swoją podróż do samej siebie rozpoczęła ponad 14 lat temu od terapii dla DDA. Od tamtej chwili poszukiwała różnych technik pracy nad sobą, bo wierzy, że ścieżek do odnalezienia siebie jest mnóstwo, a każdy z nas tak indywidualny, że nie ma jednego złotego środka.
W swoim rodzinnym mieście ma Szkołę Jogi Prana, w której daje ludziom przestrzeń do odnajdywania siebie.

Weganka, fotografka, podróżniczka.
Współpracuje z ogólnoolskim portalem www.BosoNaMacie.pl